Kamalı Mil
Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0 Posta tarihi: 10 Ocak 2020

Kamalı Mil Üretim Kapasiteleri

Türkmaksan’nın şaft üretim yetenekleri,  akslar, güç aktarımı, dişli kutuları ve diğer hareket kontrol uygulamaları için yivli şaftların üretimini içerir  . Otomatik CNC makineleri, üretim ekibimize makine veya soğuk form kamaları için çok yönlülük sağlar. En zorlu şekil boyutlarını ve sıkı toleransları karşılama konusunda geniş deneyime sahibiz.

Karbon çeliği, alaşımlı çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve rekabetçi fiyatlandırma gibi kaliteli hammaddelerimiz günümüz pazarında en iyi değeri sunmaktadır.

Kamalı Mil İmalatı

Kamaları Dahil Et

Bir kamanın uygun oturmasını sağlamak için, gösterimin bize sunulan bütçeye dahil edilmesini istiyoruz. Ayrıca, özellikle ulaşılması zor kamalar ve daha sert malzeme sınıflarında, kazıma kamaları için tam tamamlayıcı mastarlama öneririz. Alternatif, sıklıkla pratik olmayan teller arasında ölçüm yapılmasını gerektirir.

Ölçüm işleminin pratik olmayabileceği küçük parti miktarları ve tersine mühendislik çözümleri için, erkek veya dişi çiftleşme parçası standart olarak kullanılabilir. Aksi takdirde, hem parça yapmayı hem de farklı olasılıkları araştırmayı ve geliştirmeyi düşünmeliyiz.

Kamalı Mil İmalatı

Kama yuvaları

Şekillendirme ve broşlama, kama kanalları ve iç kamalar üretmek için en etkili yöntemlerden ikisidir. Dar toleransları korumak, kama oluğu şekillendirme ve broşlama hizmetlerini gerçekleştirirken en kritik faktörlerden biridir. Üretim tesisimiz her türlü müşteriye özel gereksinimi karşılayacak şekilde donatılmıştır.

Şekillendirme için, 0.032 ″ ila 0.5 depth derinliğe ve 6 up uzunluğa kadar 1/16 ″ ila 3/8 a arasında bir genişlik kesebiliriz. Müşteri broşlama hizmetimizi seçerse, 0,031 0.5 ila 0,5 depth derinlikte ve maksimum 5 length derinlikte 0.063 ″ ila 1 width genişlik kapasitesi sunuyoruz.

Düz Taraflı ve İç Yivler

İç düz kenarlı mil milleri, broşlama veya şekillendirme ile imalat gerektirebilir. Broşlama genellikle kamanın miktarına ve uzunluğuna / boyutuna bağlı olarak en iyi çözümdür. Şekillendirme, normalde her bir yuvayı beslemek ve endekslemek için özel bir kesicinin veya tek bir kesicinin üretilmesini gerektirdiğinden daha maliyetli olabilir.

Kamalı Millerin Avantajları

Dış düz kenarlı yivler, doğru anahtar ve kök genişliğini üretmek için özel olarak tasarlanmış bir ocak gerektirir.

Kamalı Mil İmalatı

Şaft imalatında haddelenmiş dişlerin ve yivlerin avantajları:

– Yüksek hacimli üretim için en uygun

– Ekonomik

– İyileştirilmiş yüzey kalitesi

– Çok yönlü

– Haddelenmiş yivler, makine kesim yivlerinden daha güçlüdür

– Artırılmış güç ve dayanıklılık

Kamalı Mil ile ilgili daha fazla bilgi almak için ve Kamalı mil imalat talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir