Kauçuk Kalıp + Baskı

Kauçuk Kalıbı + Baskı

100 - 10.000 adet arası kauçuk çalışmalar için özel kalıplama ve baskı hizmeti

KAUÇUK KALIPLAMA VE BASKI HİZMETLERİ

Gelişen teknolojiler ile birlikte ivme kazanan kauçuk ürünler sağlık,makine,kuyumculuk,havacılık,otomotiv sektörleri dahil endüstiyel ve sanayi alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Kauçuğun sertlik,ısıya ve aşınmaya dayanımı,esnekliği ve darbe emici özellikleri kullanışlı madde yapar.

Şirketimiz sönümleme takozları, titreşim takozlarından dalgıç giysilerine kadar EPDM – NEOPREN – NBR – SBR kauçuktan üretilen tüm malzeme taleplerinize cevap verecek düzeydedir.

Türkmaksan  projeniz için istenen özel taleplerle uyumlu özel kauçuk parçalar ve sac malzemeler sunmaktadır. Talep ettiğiniz özel kauçuk parçalarınız dikkatli incelemelerden geçiyor. İhtiyaçlarınız uygun ürünler elde edebilmek için planlanmış sorular soruyoruz. Proje gereksinimlerinizi bir Türkmaksan Mühendisi  ile görüşmek, süreçte önemli bir ilk adımdır.

Ürününüzün gerektirdiği hammaddeyi   bilmiyorsanız,  Üretim uzmanlarımız, ihtiyaç duyduğunuz kauçuk ürününün çalışacağı ortama ilişkin sorular soracaktır.

Metale Yapıştırılmış Kauçuk Avantajları

Kauçuk parçalar ve metale yapıştırılan kauçuk parçalar arasındaki fark, kauçuğun sabit ekleri olan bir ürün oluşturmak için metal yüzeylere yapıştırılmasıdır. Yapıştırılmış metal, parçaya yüksek basınca dayanabilmesi için sağlamlık ve sertlik verirken, yapıştırılmış kauçuk, metal elastikiyet ve sönümleme özellikleri sağlar.

  • Entegre düzenekli son parçalar.
  • Substrat ve elastomer arasındaki bağ, elastomerin fiziksel özelliklerinden daha güçlüdür.