Fasttrack

Fast Track (Hızlı İşleme)

Anında DFM geribildirimimizi kullanarak üretilebilirliği onaylayın

FAST TRACK HIZLI PARÇA HİZMETLERİ

Üretim yapan şirketlerin en büyük tedarik zorluklarından biri, karmaşık mekanik parçalarını yeniden imal ettirmektir. Dış üreticiler tarafından alınan bu parçalar en büyük makinelerin en küçük parçaları olabilirler.Şirketlerin bu parçaların maliyetlerini ele alması ve azaltmaya çalışması çok zordur. Kendi pazarlarını elinde tutan çok uluslu parça üreticileri karşısında, üretim yapan şirketler çok sınırlı pazarlık gücüne sahiptir.Üretimlerinin aksamaması için mecbur ürünlerini yüksek fiyatlardan tedarik ederler.

Piyasa araştırma ve değerlendirmelerimizde tespit ettiğimiz bu durum ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Fast Track (Hızlı Parça) üretim hattını oluşturduk. Üretim uzmanlarımız Fast Track üretimde, ürünün ham halinden hazır nihai haline kadar süreçler planlamakta istenilen standartlarda anahtar teslim ürünler imal etmektedir.

Orijinal üretici firmaların ek/yedek parçalar sağlamada yetersiz olması, ürün fiyatlarının yüksek olması, teslimat zamanlarının uzun olması gibi sorunlarınızı Fast Track ( Hızlı İşleme ) birimimizle çözebilirsiniz…