3D Baskı Hizmeti

3D Baskı Hizmeti

CAD dosyalarınızı yükleyin, anında 3B baskı teklifi alın ve 5 dakikadan daha kısa sürede üretime geçin.

3D BASKI HİZMETLERİ

FDM 3D Baskı

Çoğu uygulama için uygundur. FDM 3D baskı, tüm 3D baskıların yaklaşık% 70’ini oluşturur!Bu teknolojiyle üretilen ürünler sert, yumuşak, esnek, sert ve hemen hemen her renkte olabilir!

SLA 3D Baskı

Hassasiyet ve doğruluk önemli olduğunda, SLA / DLP yazdırma yarışı FDM’den uzaklaştırır. SLA / DLP 3D baskı, dünyada yapılan tüm 3D baskıların yaklaşık% 15’ini oluşturur.

Bu teknolojinin ürünleri son derece karmaşık ve ayrıntılı. Küçük organik modeller ve ilave hassasiyet gerektiren parçalar için önerilir.

3D Tasarım

3D tasarım olmadan, 3D baskı olmaz! Ellerinizle yapmak istemediğiniz sürece … Uzman tasarımcılarımız ve mühendislerimiz bu görevi ciddiye almaktadır. Tasarım sürecinde doğru kararları vermek bazen 3D baskının fiyatının yarısı fiyatı olabilir!

 

3D Baskı Nerelerde Kullanılır ?

Yeni ürün tasarımlarda kusursuz bir ürün elde etmenin yolu ; Sıkı test ,değerlendirme ve iyileştirmeden geçmektedir. 3D Baskı ile deneme yanılma süreçleri hızlanmakta hızlı, ekonomik  ve pahalı hataların önüne geçecek esnekliği sağlanmaktadır. İmalat safhasında hataları düzeltme maliyetleri çok pahalı olmak ile birlikte , tasarım döngüsün başında sorunları bulmak ve düzeltmek hurda,yeniden işleme ve yeniden yapılandırmayı önlemektedir. 3D baskı endüstri tasarımcıları,mühendislerin ve imalatçıların daha kısa süre daha fazla revizyon yapmasını sağlayacak çevikliği kazandırır.

Hızlı prototipleme

Hızlı prototipleme bazen 3D baskı için eşanlamlı olarak kullanılır. 3D baskı, mühendislik tasarımınızı müşterilere göstermek, parçaları gerçek yaşam koşullarında test etmek  için mükemmel bir yoldur.

Uygun fiyatlı, hızlı, kesin ve doğru. Hızlı prototipleme söz konusu olduğunda başka hiçbir teknoloji  3B baskı ile rekabet edemez.

Son Kullanım Ürünleri

3D baskı artık , son kullanım ürünlerinde yeterince gelişmiş bir hale geldi. Bir çok otomobil fabrikası ve bildiğimiz markalar zaten 3D baskıyı nihai ürün olarak kullanıyorlar.  Evet artık teknolojiyi benimseme zamanı!

3D Baskı Yedek parçalar

Yedek parçalarınızı imalathanenizde ya da üretim katınızda tutmak geçmişte kaldı. 3D baskı, fiziksel envanterden “dijital depo” dediğimiz şeye kesintisiz bir geçiş oluşturur. Ürün CAD dosyalrını bize gönderin ve yedek parçaları aynı gün içinde kullanın!

3D Baskı Özel hediyeler

3D baskı, bir kişinin sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için sözcüklerin ötesinde mükemmel bir yoldur. Bu sizin diğer önemli sevgili arkadaşınız, anneniz, anneanneniz, köpeğiniz veya oğlunuz olabilir. Siz sadece düşünün..İmkanlar sonsuzdur.