CNC İşlemenin Avantajları

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0 Posta tarihi: 8 Ekim 2019

Hızlı CNC İşleme Hizmetleri

Türkmaksan’da, frezeleme, tornalama, EDM, tel EDM, yüzey taşlama ve çok daha fazlasını içeren çeşitli CNC işleme hizmetleri sunmak için gelişmiş donanım kullanıyoruz. İthal 3, 4 ve 5 eksenli CNC işleme merkezlerimizi kullanarak, uzman teknisyenlerimiz geniş bir plastik ve metal malzeme yelpazesi kullanarak tornalanmış ve frezelenmiş parçalar yapabilir. CNC işleme yeteneklerimiz ayrıca 3D yeteneklerimizi  tamamlar ve gelişmiş tasarımlarınız için bizi harika bir tek durak noktası haline getirir. Üretim ve 3D yeteneklerimizi nasıl birleştirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

CNC İşleme Nedir?

CNC işleme, bir parçayı veya ürünü yapmak için ham malzemenin çeşitli hassas kesme aletleriyle işlendiği bir üretim işlemidir. Gelişmiş yazılım, ekipmanı 3D tasarımınızın teknik özelliklerine göre kontrol etmek için kullanılır. Mühendislerden oluşan ekibimiz, şartnamenizi karşılamak için kesim süresini, yüzey kalitesini ve son toleransı optimize etmek için ekipmanı programlamaktadır. CNC parçalarını sadece parça ve prototip üretmek için değil, plastik enjeksiyon kalıplama veya basınçlı döküm  hizmetlerimizde kullanılabilecek kalıp takımları yapmak için de kullanıyoruz  .

CNC İşlemenin Avantajları

CNC işleme, ürün geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayan bir üründür. Hassas işlemenin faydalarından bazıları şunlardır:

Çok miktarda metal malzemenin hızlı şekilde çıkarılması

Son derece doğru ve tekrarlanabilir

Birçok farklı tür alt tabaka için uygundur

Takım ve hazırlık maliyetlerine düşük yatırım

Ekonomik

Hızlı geri dönüş

CNC Fason Torna İşleme

CNC torna tezgahlarımız  hem plastiklerin hem de metallerin yüksek hızda ve kalitede  tornalanmasını sağlar . Torna işlemi, karmaşık dış geometrilerin ve iç deliklerin üretilmesine izin verir. Torna kapasitemiz prototipler için düşük hacimli üretimler yapılmaktadır.

CNC Fason Freze İşleme

CNC freze  , plastik veya metal üzerine işlenmiş bir yüzey kaplaması uygulamak veya karmaşık 3D şekiller oluşturmak için kullanılır. Gelişmiş CAM yazılımı kullanılarak programlanmış yerli ve ithal 3, 4 ve 5 eksenli CNC işleme merkezlerini kullanıyoruz.

CNC İşleme Toleransları

Metallerin CNC işlenmesinde genel toleranslarımız DIN-2768-1-  ve plastikler için, DIN-2768-1-dur . Toleranslar, parça geometrisi ve malzeme türünden büyük ölçüde etkilenir. Proje yöneticilerimiz, projenizin her alanında size danışacak ve mümkün olan en yüksek hassasiyet seviyesini sağlamaya çalışacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir