Hakkımızda

Hakkımızda

TÜRKMAKSAN, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir ürün yelpazesi sunmak üzere tasarlanan Türkiye’nin gelişmiş makine ve  üretim yeteneklerine sahip  mühendislik atölyelerinden biridir.

İşleme kabiliyetlerinin üstünde mühendislik çözümleri ve anahtar teslim ürünler sunar. TÜRKMAKSAN, mekanik bileşen ve yedek parça konusunda uzmanlaşmış en yeni imalat ve kaynak teknolojilerini sunmaktadır.

”Şirket Değeri = Kalite * Hizmet / Maliyet * Zaman”

Şirket Değeri Formülü ile müşterilerinin değer algılamalarına eşit derecede katkıda bulunan dört alandan (kalite, hizmet,maliyet ve zaman) kalite ve hizmet alanlarını yükseltip, uzman kadrosuyla maliyet ve zamanı düşürmektedir.

Vizyonumuz ürün ve hizmet verdiğimiz mevcut sektörler ve firmaların sayısını artırarak tüm sektörlere ulaşmak ve ihtiyaçları doğrultusunda analizler yapmak.Sonucunda ürün ve hizmetimizi geliştirmek için önde gelen bilim adamları ve endüstri uzmanlarından oluşan uluslararası bir ağ ile işbirliği kurmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz şirketin stratejisinin temelidir. Bu hedef belirleme ile uzun vadeli karlı büyüme sağlamak ve şirket değerini artırmayı hedefliyoruz.Uzun vadeli kalkınma odaklı bir şirket politikası çok başarılı şirketlerinin özelliğidir. TÜRKMAKSAN, kısa vadeli başarı değil, şirketin değerinde uzun vadeli artış
beklemektedir. Biz makine/tasarım,yedek parça ve imalat çözümlerinin lider sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz. Amacımız mükemmelliği bir standart haline getirebilmektir.

Gelişmiş Ekipmanlar
Yüksek Kalite
Güçlü Mühendislik Desteği