Paslanmaz Çelik Tıbbi Bileşenler

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0 0 Posta tarihi: 19 Haziran 2020

Paslanmaz Çelik Tıbbi Bileşenler

TÜRKMAKSAN hassas metal damgalama ve tel ürünleri lider tedarikçisi olmuştur. Ayrıca tıbbi damgalama ve tıbbi tel ürünleri de dahil olmak üzere en kaliteli tıbbi bileşen ürünleri üreten, tıbbi sanayi paslanmaz çelik tıbbi bileşen üreticisi lider vardır. Tasarım ve takım yeteneklerimizin yanı sıra kapsamlı ekipmanlarımız, tıbbi üretim bileşenlerinin tam kapsamlı tedarikçisi olarak hizmet vermemizi sağlar.

Türkmaksan, tıbbi cihaz damgaları, invaziv olmayan cerrahi cihaz bileşenleri, tıbbi bıçaklar ve yassı yaylar dahil olmak üzere paslanmaz çelik tıbbi bileşenler üretmektedir. Tıbbi bileşenler olarak paslanmaz çelik damgalarımız üç temel tipte üretilmektedir: aşamalı kalıp bileşenleri; derin çekme veya transfer pres bileşenleri; ve çok kaymalı veya tel formlu bileşenler.

Tam bir kaynak tıbbi üretim tedarikçisi olan Türkmaksan ayrıca bileme, kaplama, kaplama, ısıl işlem, plastik enjeksiyon kalıplama ve kaynak dahil olmak üzere paslanmaz çelik tıbbi bileşenler için ikincil işlemler gerçekleştirir. Paslanmaz çelik tıbbi telimiz şu sınıflarda üretilmektedir: 302, 304, 316L, 316 LVM, 305, 347, 420, 430 ve 17-4. Ken-tron Mfg., Inc kalite ekibi, tıbbi bileşenler ve tel kalitesini sağlamak için en gelişmiş ekipman ve teknikleri kullanır. Altı Sigma programı ve personel onaylı Kara Kuşaklar süreç ve operasyonumuzu geliştirir. Ken-tron ISO 9001 ve AS 9100 sertifikalıdır. Kalite programlarımız mevcut tıbbi müşterilerimizle stok durumuna gemi ulaştı.

Kalite Süreçleri

Ar-Ge

İşlem doğrulama

Süreç Yeteneği ve Kararlılık

Eksiksiz Süreç Belgeleri

Ürün İzlenebilirliği

Güvenebileceğiniz Ürünler ve Hizmetler

Müşterilerimize zamanında sevk edilen rekabetçi fiyatlı, kaliteli tıbbi bileşenlerin avantajlarını sunmak, siz, müşterimiz için taahhüdümüzdür. Müşterilerimizin önce ihtiyaç duydukları kaliteli ürünler için, sonra da zamanında teslim edilmek için bize güvenebileceklerini bilmekten gurur duyuyoruz. Türkmaksan’de nakliye tarihimizi bir taahhüt olarak görüyoruz ve tüm Türkmaksan ekibi her gemi tarihini onurlandırmak için çalışıyor. Size en kaliteli paslanmaz çelik tıbbi bileşenleri getiren ürünlerimizi kullanan hastalar ve sağlık uzmanları için mümkün olan en iyi sonucu sunma konusunda size yardımcı olma hedefimize ulaşmak için çalışacağız.

Türkmaksan, tıbbi imalat endüstrisindeki bileşen alıcılara çok sayıda avantaj ve avantaj sunar:

Yakın toleransları karşılayabilme

Telde küçük çaplar üretebilme

Medikal endüstrisinde deneyim

Dünya çapında müşteri tabanı

Çeşitli ambalajlar: makaralar, bobinler ve fıçılar

Temiz çevre

Rekabetçi fiyatlandırma

ISO 9000 ve AS 9100 sertifikalı

Altı sigma siyah kuşak

Zamanında teslimat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir